Opis zajęć

Informacje o treningach (miejsce, godziny) widoczne są po kliknięciu w wybrany trening w Kalendarzu Treningów.

SIATKÓWKA DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na zajęcia osoby grające w siatkówkę na poziomie amatorskim lub lepszym. Niestety nie mamy warunków do nauczania podstaw siatkówki.


Wtorek, Czwartek - sala STEGNY, małe gry,  20.30-22.00
Oprócz rozgrzewki ogólnej na początku zajęć oraz ćwiczeń doskonalących technikę odbić proponujemy w drugiej części treningu tzw. małe gry (dwójki, trójki, czwórki), które są doskonałym elementem szkoleniowym. Długa siatka (23 mb) pozwala na podział grupy i dopasowanie poziomu ćwiczeń oraz partnerów do gry na zbliżonym poziomie. Na zajęcia kupujemy karnety o nazwie SIATKA - DLA DOROSŁYCH .


INFORMACJE DODATKOWE

System rezerwacji miejsc na treningach od kliku lat sprawdza się wyśmienicie. Największą zaletą jest tzw. limit uczestników, który pozwala na prawidłową organizację każdych zajęć i daje wszystkim ćwiczącym gwarancję pełnego uczestnictwa w treningu (nikt nie siedzi na tzw.ławie). Wiele osób rezerwuje wejścia na trening z dużym wyprzedzeniem (i bardzo dobrze), ale czasami się zdarza, że ktoś jednak na zajęcia nie może się wybrać (tutaj ogromna prośba, by taką rezerwację koniecznie w systemie zwolnić - nawet 1-2 godziny przed zajęciami - dając możliwość innym zainteresowanym na uczestnictwo w treningu! Czekają na liście rezerwowej!)

I jeszcze jedna delikatna sprawa - SPÓŹNIENIA. W imieniu organizatora, trenera oraz tych co przychodzą na zajęcia punktualnie prosimy spóźnialskich jednak o PUNKTUALNOŚĆ.
Z góry dziękujemy!


Jeszcze w skrócie o zapisach ON-LINE

Uwaga przy rejestracji proszę zerknąć w swojej skrzynce do folderu Spam (tam czasami trafia nasz mail z linkiem aktywacyjnym!).
Wybierając dowolny trening z kalendarza treningów wiesz ile osób na treningu może się pojawić i ile już się zapisało. Po wykupieniu odpowiedniego karnetu możesz rezerwować miejsce na wybranych treningach. System rezerwacji on-line jest wyłączany na 30 minut przed rozpoczęciem treningu. 

W skrócie:
- wykupujesz dowolny karnet z limitem wejść (im więcej wejść na karnecie tym cena jednego treningu jest niższa!)
- posiadając aktywny karnet możesz rezerwować miejsce na wybranych zajęciach (o ile są tam wolne miejsca)
- możesz także zapisać się na listę rezerwową
- możesz zawsze odwołać swoją rezerwację, którą zajmie kolejna osoba (patrz Regulamin)
- wykupione karnety są aktywne przez 60 dni od daty zakupu i nie podlegają przedłużeniu

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także bez zapisów na dowolny trening gdzie można obejrzeć jak i co robimy!

Zapraszamy też na naszą stronę w portalu Facebook!