Lista rezerwowa

15.11.2012

Koniec z nerwami i ciągłym sprawdzaniem strony!

Szanowni Państwo!

Na stronie siatka.waw.pl działa system Listy Rezerwowej!!! 
Mamy nadzieję, że wszyscy użytkownicy serwisu docenią to udogodnienie.
Dotychczas było tak, że po opublikowaniu grafiku treningów na kolejny miesiąc rozpoczynały się zapisy i wiele terminów dosyć szybko „napełniało się”. Ponieważ każdy uczestnik może swoją rezerwację zwolnić była nadzieja, że uda się wskoczyć na zwolnione miejsce. Uciążliwe było jednak ciągłe wielokrotne sprawdzanie strony i obserwowanie konkretnego treningu.
W chwili obecnej problem zniknął. Jeśli dany termin ma zajęte wszystkie miejsca można zapisać się na listę rezerwową i w przypadku zwolnienia miejsca system automatycznie przeniesie nas z listy rezerwowej na właściwą listę uczestników treningu. Otrzymamy wtedy maila z taką informacją. Oczywiście na liście rezerwowej obowiązuje kolejność zgłoszeń, czyli kto pierwszy się zapisał jako pierwszy wskoczy na trening.
Na liście rezerwowej podajemy też czas wyjścia z listy rezerwowej tzn. do kiedy chcemy czekać na zwolnione miejsce. Po tym czasie automatycznie z listy rezerwowej znikamy.
Żeby zapisać się na listę rezerwową musimy mieć aktywny karnet treningowy, na którym blokowane są środki na wejście na trening.
W dowolnym momencie możemy również z listy rezerwowej się wypisać.

Mamy nadzieję, że lista rezerwowa znacznie ułatwi korzystanie z systemu rezerwacji i sprawi, że częściej będziemy oglądali Państwa na sali treningowej!

Serdecznie zapraszamy na treningi :)

Pozdrawiamy
Trenerzy siatka.waw.pl

« Lista wiadomości